Reference

Chceme Vám z celého srdce poděkovat za Vaši podporu a lásku! Byli jste a jste součástí naši transformace a našeho rozkvětu. Rozkvět je to pravé slovo. Užíváme si partnerství, hmotu a svobodu lásky. Děkujeme za vše! Nechť je naše znovuzrození potvrzením, že to, kým jste a co světu přinášíte je hodnotou Lásky, která se nedá slovy vyjádřit!
HelenaUSA, Arizona
Milá Luci a Radku, děkuji vám tímto za pomoc při vyřešení mé největší životní bolesti. K vám jsem odjížděla se záměrem, že už to konečně rozlousknu a mám krásný naplněný milostný život. Největším problémem byly lži, do kterých jsem se za ty roky tak zamotala. Jak se přiznat a přitom neublížit? K tomu jsem potřebovala Radkův mužský pohled na věc. V životě jsem se o tomto s žádným chlapem nebavila - proto to byl pro mě takový zážitek - s klidem a jemností mi pomohl najít správná slova, kterými můžu doma nadhodit téma mé nespokojenosti. Při mém doznání protekly potoky slz, můj milý mě celou dobu držel v náručí a já cítila, jak se rozpouštím a všechna ta bolest pomalu odplouvá. Náš milostný život se úplně změnil. Ještě jednou vám od srdce děkuji - za dodání odvahy a spoustu inspirace, kterou jsem u vás načerpala.
MartinaLiberec
Lucko, moc Ti děkuji, že jsi mi pomohla překonat blok v komunikaci s manželem. Dle Tvé rady jsem si s manželem otevřeně a upřímně promluvila. Řekla jsem mu to, co jsem se mu bála říct ze strachu, že to nepochopí nebo nebude chtít pochopit. Konzultace s tebou mi pomohla překonat strach a najít v manželství opět porozumění a radost ze vzájemného sdílení.
JitkaPraha
Ráda bych Vám poděkovala za Vaši práci terapeutky, která mi přišla do života právě včas. Cítila jsem nepříjemnou závislost na manželovi, nespokojenost ve vztahu a neschopnost tu situaci změnit z důvodu finanční závislosti na něm. Během 3 sezení jsme vyřešily všechno tak, abych o všechno nepřišla (včetně dětí) a jak se osamostatnit a zvládnout všechno sama. Děkuji za tu skvělou možnost vzít svůj život do svých rukou.
IvetaPraha
Radek mi moc pomohl - když jsem nejvíc potřebovala pomoc, tak rychle zareagoval, podařilo se mu chytrými triky mne posunout přímo do správné příčiny, kde už pak čištění šlo hladce. Také mi moc vyhovoval jeho empatický přístup a vlídnost. S jeho pomocí se mi podařilo snadno překonat těžké období mého života. Moc díky :).
JanaPraha
Metoda RUŠ a Lucie mi změnily život. Bez nadsázky! Poprvé v životě přijímám sama sebe takovou jaká jsem, přijímám tak i svou rodinu a lidi kolem sebe. Nikdy v životě jsem nepociťovala takové štěstí, které dokážu cítit od absolvování dvou terapiích s Lucii. Díky této změně mám partnera, s nímž jsem šťastná a uvědomuji si, že před absolvováním terapií bych vztah s takovým člověkem mít nedokázala. Problémy, které jsem držela v sobě, by vztah nedovolily začít nebo by ho velmi brzy zničily. Tímto Vám Lucie ještě jednou děkuji za život, ke kterému jste mi pomohla.
JanaPraha
První setkání s panem Chromým bylo velmi příjemné. Brzy jsem našel odvahu naplno mu říct, co mě trápí a jaký mám problém v manželství. Překvapilo mě, že to úplně souvisí s mým dětstvím a že se to opravdu dá vyřešit. Po terapii jsem cítil úlevu a spokojenost.
PetrPraha
Lucie je jedním z nejlepších terapeutů, s kterými jsem pracovala. Je empatická, schopna se naladit a to dokonce už ve chvíli, kdy hledáme co nejpřesnější definici záměru. Je citlivá, přesná a přitom nesmlouvavá – až přísná v tom nejlepším slova smyslu. Navíc se nedá přehlédnout, že ji práce baví a naplňuje. Co víc bych si mohla přát 🙂.
MartinaUmělkyně
Během jedné krátké terpapie jsem se zbavila tlaku na prsou, lépe se mi dýchalo a druhý den jsem si konečně dokázala prosadit před manželem svůj názor. Nevím, kde se ta síla ve mně vzala. Od té doby se dívám na věci jinak, mám chuť pochopit, jak to mám v hlavě poskládané a objevit bloky, které mi ještě brání.
DanaPodnikatelka, 48 let

Jsme terapeuti

Jsme terapeuti

Terapeutické praxi se věnujeme řadu let. Často za námi přichází páry i jednotlivci s vážnými partnerskými/manželskými problémy.

Učíme páry jak předcházet většině problémů ve vztazích a o partnerskou lásku pečovat.

Proto se vedle Terapií věnujeme především Koučování, kde se mohou snoubenci připravit na své budoucí šťastné manželství.Jsme autoři e-booku

Napsali jsme pro vás e-book zdarma, jak ve 3 krocích zjistit, co je to "to pravé pro vás", abyste prožili vysněnou svatbu a zároveň prohloubili váš vztah.


Inspirujeme na blogu

Pravidelně pro vás píšeme na blogu inspirativní články z naší praxe a ze života.

Poslední články


facebook

Přidejte se do uzavřené Facebook skupiny.

Navštivte naší Facebook stránku.