Logo předmanželské sladění

Budete se brát, a přesto máte někdy pocit, že každý mluvíte úplně jinou řečí?

Občas vás po sexu napadne, že to nebylo úplně ono, ale nedokážete si o tom promluvit?

Máte pocit, že nedostáváte od partnera tolik lásky, kolik byste potřebovali, a nevíte, jak mu to máte říct?

Do vašeho manželství získáte

 • DOSTATEK LÁSKY
  Žena i muž potřebují jiné projevy lásky. Když vzájemně nerozumíte způsobu, jakým přijímá a dává lásku ten druhý, během let se vytratí pocit, že se milujete. Naučíte se projevovat lásku tak, aby ji ten druhý cítil, vnímal, slyšel, viděl.
 • KLÍČ K LEPŠÍMU SEXU
  Proč muži stačí pár minut a pro ženu může být hodina milování málo? Jak posilovat přitažlivost vašich těl s prožíváním sexu? Dozvíte se, jak posilovat polaritu mezi vámi, aby vás to spolu i po letech bavilo.
 • VYJASNĚNÁ OČEKÁVÁNÍ MEZI SEBOU
  Vy můžete mít velmi konkrétní představu, jak budete fungovat v domácnosti a s dětmi, ale váš manžel to může mít úplně jinak. Ujasníte si konkrétní potřeby a očekávání, která od sebe v manželství máte.
 • SPOLEČNÉ HODNOTY
  Podělíme se s vámi o naše manželské principy a jak s nimi pracujeme my. Stanovíte si společné hodnoty a principy, které vám do vztahu přinesou více porozumění a pohody.
 • KONSTRUKTIVNÍ ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ
  Řekneme si základní zdroje konfliktů a 3 pohledy, jak s nimi pracovat. Ukážeme vám konkrétní příklady, jak můžete svoje konflikty řešit v klidu a hladce.

Chcete tohle všechno ve vašem manželství?

Přihlaste sebe i svého partnera
na workshop Předmanželské sladění.

Vyřešíte spolu 5 základních témat, které dříve nebo později zažije každé manželství.
Na rozdíl od ostatních, vy budete skvěle připraveni.
Díky tomu budete prožívat více pohody, radosti i milování.

Budete odcházet s pocitem, že jeden druhému více rozumíte a víte, jak dál na vašem vztahu pracovat.

 • Dozvíte se, jak partnerovi (partnerce) dostatečně projevovat lásku, aby ji od vás skutečně cítil.
 • Pochopíte, proč máte rozdílná očekávání a představy o sexu a jak s nimi pracovat, abyste byli spokojeni oba.
 • Zjistíte, jaké vaše hlubší přání a potřeby chcete manželstvím naplnit a jak to skutečně udělat.
 • Stanovíte si společné manželské principy, které vám usnadní komunikaci i praktický život.
 • Ukážeme vám konkrétní příklady, jak můžete konflikty řešit v klidu a v pohodě.

Budeme rádi vašimi průvodci na cestě k šťastnému manželství

Jsme Lucie a Radek Chromí, terapeuti a manželé. Společně provázíme páry Předmanželským sladěním. Zaměřujeme se na témata, která mají zásadní vliv na spokojené manželství, a ukazujeme snoubencům, jak k těmto tématům přistupovat vědomě a s lehkostí.

Naše práce vychází z pětileté terapeutické praxe. A také z naší osobní zkušenosti.

Sami jsme přípravou na manželství prošli a víme, jak zásadní vliv na manželství má práce obou partnerů na vztahu. 
Náš vztah byl hezký od začátku, ale v období před svatbou jsme na sobě začali vědomě pracovat a náš vztah se ještě prohloubil a zkrásněl ve všech rovinách.

Jak workshop probíhá

 • Projdeme společně s vámi 5 témat, pro každé téma máme připravené otázky, na které si v páru odpovíte.
 • Nebojte se, nebudete muset mluvit před ostatními.
 • Abychom společně vytvořili příjemnou a přátelskou atmosféru, bude vás max. 8 párů.
 • Na workshopu máte příležitost se zastavit a věnovat sobě navzájem čas.

Přihlásit na workshop

Cena je 2500 Kč za pár.

Termín vašeho workshopu si můžete vybrat v objednávkovém formuláři.

Navíc jako BONUS

 • Přátelská atmosféra (max. 8 párů na workshopu).
 • Poznáte další páry, které řeší podobná témata jako vy. Nejste v tom sami.
 • Podpora v uzavřené facebookové skupině.
 • Pracovní listy, které vám pomohou jak pečovat o manželství i po workshopu.

Co o nás říkají

Luci a Radku, z celého srdce upřímně a pravdivě vám oběma moc děkuji za pozvání na Předmanželské sladění. Doslova jsme se krásně s partnerem sladili a naladili nejen na náš velký den, ale vše, s čím do manželstvím vstupujeme. Jeli jsme k vám po jedné z našich ostrých výměn názorů a odjížděli opravdu spokojení a klidní. Překvapilo mě mile, že máme dost společných očekávání a podobných postojů k manželství. Úžasné bylo vaše vlastní sdílení, s čím jste se potýkali a taky přátelské postoje od dalšího páru. Cítila jsem se bezpečně a důvěrně. To samé jsem cítila od partnera, který se hezky zapojil. Odnášíme se takový náš miniscénář, který chceme rozvíjet a vracet se k němu tak, aby náš vztah stál na pevných základech. Udělali jsme pro sebe velký pokrok, že jsem se účastnili právě vašeho semináře. Velké díky vám oběma!! Přeji spoustu odvážných spokojených párů, kteří se účastní vašich seminářů. Máte ohromný přesah!
AdélaPraha
Za nás oba to byl skvěle investovaný čas do našeho vztahu a pochopení druhého. Lucka s Radkem vytvořili velmi otevřenou a důvěrnou atmosféru, ve které jsme měli oba chuť se do vztahových témat pustit a pro naše spokojené manželství udělat kus práce. Líbilo se nám, že byl worskhop zaměřený na konkrétní témata, získali jsme spoustu inspirace, technik a tipů, jak se k některým otázkám postavit a hlavně jak spolu komunikovat tak, abychom se pochopili a rozdílné názory a úhly pohledu si uměli společně vyjasnit. Moc fajn byly i hravé praktické rozhovory, které ale byly čistě o nás dvou, žádné veřejné prezentace :) Workshop určitě sedne i mužům, kteří nejsou zvyklí se o pocitech a vztazích moc bavit, Radek jako chlap se „s ničím nemaže“ a jednoduše a věcně ukazuje, že pohodový vztah není žádná věda. Na druhou stranu, oba jsme si připomněli, že vztah taky není perpetum mobile a prostě občas je potřeba se zastavit a na vztahu zapracovat ve smyslu win-win :) Moc děkujeme! :)
Slávka a JardaBrno
Milá Luci a Radku, děkuji vám tímto za pomoc při vyřešení mé největší životní bolesti. K vám jsem odjížděla se záměrem, že už to konečně rozlousknu a mám krásný naplněný milostný život. Největším problémem byly lži, do kterých jsem se za ty roky tak zamotala. Jak se přiznat a přitom neublížit? K tomu jsem potřebovala Radkův mužský pohled na věc. V životě jsem se o tomto s žádným chlapem nebavila - proto to byl pro mě takový zážitek - s klidem a jemností mi pomohl najít správná slova, kterými můžu doma nadhodit téma mé nespokojenosti. Náš milostný život se úplně změnil. Ještě jednou vám od srdce děkuji.
MartinaLiberec
Předsvatební sladění s Luckou a Radkem byl skvěle strávený čas a příjemné krátké zastavení v předsvatebním shonu. Důvody proč jsme se rozhodli pro sňatek s naším partnerem, máme většinou jasně formulované ve své mysli, ale je super, když to člověk vidí napsané na papíře a může to sdílet s ostatními páry. Na workshopu oceňuji především zkušenosti lektorů a jejich rady ohledně technik, jak zvládat vypjaté partnerské situace. Povídání Lucky a Radka je vtipné a zároveň si udržuje hloubku. Je inspirativní sledovat, jak si tito dva lidé budují vzájemný respekt a porozumění v různých rovinách jejich vztahu. Doporučuji zúčastnit se workshopu s dostatečným předstihem před vaším velkým dnem, než vás zcela pohltí svatební šílenství.
DavidPraha

UŽ NA NIC NEČEKEJTE!

Workshop vám pomůže ujasnit si váš vztah a naučíte se předcházet vypjatým situacím.

Začněte pracovat na vašem vztahu hned teď tím, že se přihlásíte na workshop.